Divar OSGB Limited Şirketi


2017 yılında bir limited şirket olarak kurulmuş olan Divar OSGB, "Sıfır İş Kazası, Sıfır Meslek Hastalığı" mottosuyla müşterilerinin iş süreçlerini daha güvenli hale getirmeyi amaçlar.

İş sağlığı ve güvenliği (İSG) sektöründe faaliyet gösteren Divar OSGB, iş güvenliği uzmanlığı, iş güvenliği hizmeti, iş güvenliği eğitimi, işyeri hekimliği, sağlık personeli hizmeti, risk analizi, acil eylem planı ve patlamadan korunma hizmetlerini müşterilerine sağlamaktadır.

Divar OSGB Limited Şirketi merkez ofisi İstanbul ilinde olmak üzere, İstanbul ili ve çevre illerindeki işletmelere hizmet vermektedir. İstanbul, Kocaeli (İzmit) ve Tekirdağ illerinde bulunan işletmeler hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Firmamız tecrübeli ve yetkin yönetici kadrosunun kılavuzluğunda çalışan genç ve dinamik bir uzman ekibe sahiptir. Kuruluş tarihimizden itibaren kadromuz sürekli büyüme göstermiştir. İstikrarlı büyüme hedefimiz doğrultusunda ilgili alanlarda yeni mezun yetenekler ve tecrübeli uzman kişiler bünyemize katılmıştır.

Firmamız büyüme hedeflerini tutturarak sektörde edindiği yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

Divar Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Limited Şirketi — 2019.

Vizyonumuz


"Türkiye'de hizmet alanını istikrarla genişleterek sektöründe öncü firma pozisyonuna erişmek ve öncü pozisyonunu kararlılıkla muhafaza etmektir."

Özkan Özgür - KURUCU ORTAK

Misyonumuz


"Sıfır iş kazası, sıfır meslek hastalığı mottomuz uyarınca çalıştığımız firmalara yüksek hizmet kalitesi ve nitelikli iş gücünü sunmaktır."

Özkan Özgür - KURUCU ORTAK